Arge

CEOTHERM

•Patentli, Self-Reküperatif Doğalgaz Yakıcı Sistemleri

CeoTherm mühendisleri tarafından geliştirilen Self-Reküperatif doğalgazlı yakma sistemleri endüstri standartlarında işletme ve bakım kolaylığı sunmakta ve ekonomik tüketim değerleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmaktadır. 
CEO-SRB serisi Self Reküperatif yakıcılarımız, Ar-Ge mühendislerimiz tarafından geliştirilmiş olan ve CeoTherm’in patentli özel tasarımı ile yüksek enerji verimliliği ve homojenizasyon değerleri sunan Alüminyum Biyet Homojenizasyon fırınlarında çok yüksek performans ile hizmet vermektedir.

•Enerji Tasarruflu, Kaset Tipi Rejeneratif Yakma Sistemleri

CEO-RGN C serisi Kaset Tipi Rejeneratif Yakma sistemlerimiz, Ar-Ge mühendislerimiz tarafından geliştirilmiş olan ve CeoTherm’in özel tasarımı ile yüksek enerji verimliliği ve ergitme başarımı sunan Alüminyum Ergitme fırınlarında yüksek performans  ve başarı ile hizmet vermektedir.

 

•Dijitalleşme, Verimlilik ve Üretim Süreçlerinin Koordinasyonu

Modern üretim tesislerinde ki üretim çeşitliliğinin çoğalması ve artan üretim kapasitelerinin koordinasyonu için yazılım tabanlı üretim kontrol sistemlerinin geliştirilmesi vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Üretimin sorumluluğu bilinci ile CeoTherm mühendisleri tarafından geliştirilen yazılım, kontrol ve otomasyon sistemleri hammadde girişinden, ürün çıkışına kadar olan süreçlerde, etiketleme, markalama, paketleme vb. dahil bütün ana ve yardımcı süreçler için anahtar teslimi çözümler sunmak için çağımızın vazgeçilmez bir parçası olan Dijitalleşme süreçlerine bilinçli Ar-Ge faaliyetleri ile destek vermektedir.

 

•Hidrojen ve Karbon Emisyonu Düşürme Faaliyetleri

Gelecek ile projelerini ve gelişimini «Herkes için yaşanılabilir bir dünya» hedefi ile belirleyen firmamız, karbon emisyonlarının düşürülmesi, enerjinin ekonomik kullanımı ve çevre dostu faaliyetler için mühendislik ve geliştirme çalışmalarına hız ve önem vermektedir.
Özellikle geleceğin alternatif enerji çözümleri arasında yer alan  Hidrojen gazının sanayimizde kullanımı, gelişimi ve yaygınlaşması için destek verilmekte ve Ar-Ge birimlerimiz tarafından yakından takip edilmektedir.